Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

21-01-2015 In memoriam Jetty Visser
« Terug naar overzicht

Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het voor ons nog plotselinge overlijden van onze official Jetty Visser.

 

Jetty Visser heeft vele jaren een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld bij onze vereniging. Haar vader was bijna 50 jaar geleden een van de medeoprichters van de club. Jetty begon ongeveer 12 jaar geleden met extra trainingen op maandag.

Jetty herkende talenten, stond altijd voor iedereen klaar en iedereen kon bij haar terecht voor haar warme handen.  Ondanks haar gezondheid heeft ze zich waar ze kon tot op het laatst ingezet als official en heeft ze dit vele jaren gedaan.

Haar vriendschap, betrokkenheid en liefde voor onze club zullen wij missen.

Wij wensen Gerard en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies.

Er kan afscheid worden genomen op donderdag 22 januari van 19:00 uur tot 19:45 uur in het Uitvaartcentrum De Emmaus.

De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 23 januari.

 

Bestuur, trainers en leden