Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Wedstrijdschema Heren / Dames / Aspiranten / F- en E- pupillen

TOERNOOISCHEMA MINIPOLO
2020/2021

Minipolo
F- en E-pupillen



WEDSTRIJDSCHEMA  2020/2021

Heren
Dames
Aspiranten E jeugd Aspiranten D jeugd
Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie
3-10-2020 15:30 Gemengd-D <13 Schuurman BZC DG2 Montferland DG1 t Timpke, Borculo
3-10-2020 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 ENC Arnhem (SG) EG2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
3-10-2020 17:45 Heren Montferland H1 NDD H5 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
4-10-2020 17:05 Dames NDD Da2 Montferland Da1 Sportcentrum Rozengaarde, Doetinchem
10-10-2020 14:00 Gemengd-E <11 Thetis EG1 Montferland EG1 LACO Sportcentrum Lingewaard, Bemmel
10-10-2020 17:00 Heren De Gendten H1 Montferland H1 LACO Sportcentrum Terborg
10-10-2020 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 WWV Winterswijk DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
10-10-2020 17:55 Dames Montferland Da1 Livo Da2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24-10-2020 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 Livo DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24-10-2020 17:55 Heren Montferland H1 DOS H2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24-10-2020 20:15 Dames EZPC Da1 Montferland Da1 De Helster, Elst
31-10-2020 16:20 Gemengd-D <13 NDD DG1 Montferland DG1 Sportcentrum Rozengaarde, Doetinchem
31-10-2020 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 NDD EG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
31-10-2020 17:45 Dames Montferland Da1 De Rijn Da2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
7-11-2020 16:00 Heren Natare H2 Montferland H1 t Walfort, Aalten
7-11-2020 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 ENC Arnhem (SG) EG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
7-11-2020 17:45 Gemengd-D <13 Montferland DG1 Schuurman BZC DG2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
7-11-2020 18:25 Dames Montferland Da1 DOS Da1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
14-11-2020 16:15 Gemengd-D <13 De Breuly DG1 Montferland DG1 Lentebad, Zevenaar
14-11-2020 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 Polar Bears EG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
14-11-2020 17:45 Heren Montferland H1 De Gendten H2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
14-11-2020 18:25 Dames De Breuly Da1 Montferland Da1 Lentebad, Zevenaar
21-11-2020 14:00 Gemengd-E <11 Polar Bears EG2 Montferland EG1 De Peppel, Ede
21-11-2020 17:45 Heren De Breuly H2 Montferland H1 Lentebad, Zevenaar
28-11-2020 14:30 Gemengd-E <11 ENC Arnhem (SG) EG2 Montferland EG1 Valkenhuizen, Arnhem
28-11-2020 17:30 Dames PFC Rheden Da1 Montferland Da1 De Grote Koppel, Arnhem
28-11-2020 19:00 Heren WWV Winterswijk H3 Montferland H1 Jaspers, Winterswijk
12-12-2020 15:15 Gemengd-D <13 WWV Winterswijk DG1 Montferland DG1 t Walfort, Aalten
12-12-2020 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 Thetis EG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
12-12-2020 17:45 Dames Montferland Da1 DWV Da1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
12-12-2020 18:30 Heren Montferland H1 De Spreng H1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
19-12-2020 16:50 Gemengd-D <13 Livo DG1 Montferland DG1 t Walfort, Aalten
19-12-2020 18:30 Dames RZC/EZZ (SG) Da1 Montferland Da1 MFC Doelum, Renkum
9-1-2021 16:20 Gemengd-E <11 NDD EG1 Montferland EG1 Sportcentrum Rozengaarde, Doetinchem
9-1-2021 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 NDD DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
9-1-2021 17:55 Dames Montferland Da1 NDD Da3 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
16-1-2021 14:30 Gemengd-E <11 ENC Arnhem (SG) EG1 Montferland EG1 Valkenhuizen, Arnhem
16-1-2021 20:15 Heren NDD H5 Montferland H1 Sportcentrum Rozengaarde, Doetinchem
23-1-2021 14:00 Gemengd-E <11 Polar Bears EG1 Montferland EG1 De Peppel, Ede
23-1-2021 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 De Breuly DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23-1-2021 17:55 Heren Montferland H1 De Gendten H1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23-1-2021 18:45 Dames Livo Da2 Montferland Da1 t Walfort, Aalten
30-1-2021 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 Polar Bears EG2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
30-1-2021 17:45 Dames Montferland Da1 EZPC Da1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
30-1-2021 18:35 Gemengd-D <13 De Berkelduikers DG1 Montferland DG1 De Beemd, Lochem
6-2-2021 16:45 Heren DOS H2 Montferland H1 Van Pallandtbad, Varsseveld
6-2-2021 16:50 Gemengd-D <13 Schuurman BZC DG2 Montferland DG1 t Timpke, Borculo
6-2-2021 19:40 Dames De Rijn Da2 Montferland Da1 Sportfondsenbad De Bongerd, Wageningen
27-2-2021 16:00 Dames DOS Da1 Montferland Da1 Van Pallandtbad, Varsseveld
27-2-2021 17:00 Heren De Gendten H2 Montferland H1 LACO Sportcentrum Terborg
6-3-2021 14:00 Gemengd-E <11 Thetis EG1 Montferland EG1 LACO Sportcentrum Lingewaard, Bemmel
6-3-2021 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 WWV Winterswijk DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
6-3-2021 17:55 Dames Montferland Da1 De Breuly Da1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
6-3-2021 18:40 Heren Montferland H1 Natare H2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
13-3-2021 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 Livo DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
20-3-2021 16:20 Gemengd-D <13 NDD DG1 Montferland DG1 Sportcentrum Rozengaarde, Doetinchem
20-3-2021 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 NDD EG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
20-3-2021 17:45 Dames Montferland Da1 PFC Rheden Da1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
20-3-2021 18:30 Heren Montferland H1 De Breuly H2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
27-3-2021 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 ENC Arnhem (SG) EG2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
27-3-2021 17:45 Gemengd-D <13 Montferland DG1 De Berkelduikers DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
27-3-2021 18:25 Dames Montferland Da1 NDD Da2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
10-4-2021 14:30 Gemengd-E <11 ENC Arnhem (SG) EG1 Montferland EG1 Valkenhuizen, Arnhem
10-4-2021 17:00 Dames DWV Da1 Montferland Da1 Zwembad Den Helder, Doesburg
11-4-2021 17:00 Heren De Spreng H1 Montferland H1 Rhienderoord, Brummen
17-4-2021 16:15 Gemengd-D <13 De Breuly DG1 Montferland DG1 Lentebad, Zevenaar
17-4-2021 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 Polar Bears EG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
17-4-2021 17:45 Dames Montferland Da1 RZC/EZZ (SG) Da1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
17-4-2021 18:30 Heren Montferland H1 WWV Winterswijk H3 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24-4-2021 14:00 Gemengd-E <11 Polar Bears EG2 Montferland EG1 De Peppel, Ede
24-4-2021 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 De Berkelduikers DG1 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24-4-2021 18:40 Dames NDD Da3 Montferland Da1 Sportcentrum Rozengaarde, Doetinchem