Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Topperslijst Dames

Zwemmers en zwemsters krijgen punten voor persoonlijk records, ereplaatsen, diskwalificaties en starts. De hoogte van het aantal punten is afhankelijk van de wedstrijd. Hiervoor komen alleen officiële wedstrijden in aanmerkingen (geen clubkampioenschappen).

Bij een estafette krijg je allen een punt voor iedere estafette waar in je meezwemt en ook kun je punten verdienen voor een ereplaats met je estafette.

PR+ = PR van 10% of meer

DIS = Geen PR of ereplaats

 

De Topper van het seizoen 2004/2005, 2005/2006, 2006/2007 en 2007/2008 is Annemiek Arts.

De Topper van het seizoen 2008/2009 en 2009/2010 is Perry van der Meer.

De Topper van het seizoen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014 is Silke Holkenborg.

De Toppers van het seizoen 2014/2015 zijn Silke Holkenborg (1e, 978 pnt.), Marieke Berendsen en Esmee Kniest (2e, 230 pnt.) en Daphne Kuiper (3e, 228 pnt.)

De Toppers van het seizoen 2015/2016 zijn Silke Holkenborg (1e, 1081 pnt.), Marieke Berendsen (2e, 248 pnt.) en Esmee Kniest (3e, 135 pnt.)


Stand per 23 juni

#NaamStartsPR+PR1e2e3eBonusTotaal
1Silke Holkenborg245410748117350
2Angela Giezen194272414102100
3Ruth Ambting2232183277
4Esther van Maastrigt271281116276
5Jennifer Helmink21241214273
6Marieke Berendsen22182034471
7Loes van Schriek21121884265
8Noa Esman118941042
9Anne Mary Huls131264641
10Mara Teitink158123240
11Meghan Meijer15812338
12Kelly Bockting174343637
13Lena Jetz1381233
14Anna Jetz10864432
15Anne Marij Huls44610428
16Esmee Kniest156627
17Wietske van der Heijden649322
18Ava Hartelman48618
19Ellemieke Kusters51217
20Eva Weesing78217
21Maaike Blacquiere8614
22Yze Hartelman44513
23Meike Lemckert24511
24Cheyenne Egging25411
25Ilona de Winter63211
26Janne Arendsen639
27Femke Kuiper3328
28Sophie Frerix347
29Casey Egging235
30Feline Kusters55
31Bente Jacobs44
32Dawn Egging22
33Kasteel van Jasmijn22
34Hanneke Heymen11