Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Stand competitie

Eindstand Regionale A-competitie seizoen 2015-2016
StandVerenigingDeel 1Deel 2Deel 3Deel 4Totaal
1De Houtrib5167.705039.085084.285059.4120350.47
2NDD5168.695218.905073.495013.0720474.15
3ZVV5219.505207.325239.855212.9320879.60
4ESCA Zwemmen5273.285214.445215.035268.6120971.36
5Olympia5331.035324.855253.765250.9921160.63
6De Rijn5362.465519.125292.675357.8321532.08
7ZV De Meer-4SRT5363.615421.065396.585355.1221536.37
8Wijchen5379.005340.635397.725519.9721637.32
9ZPC Livo5393.825388.505453.955535.1221771.39
10SG Bommelerwaard5613.625583.215529.925810.1022536.85
11Montferland5801.695989.276189.266180.5224160.74


Competitiestand Nationale Zwemcompetitie Regio Oost 2e klasse seizoen 2015-2016
1De Mors04-0153113,563245,072618,753112,092663,8714753,34
2WS Twente 204-0713052,363247,992641,603157,052655,8214754,82
3Aqua-Novio'94 205-1003044,883325,912688,913169,642688,8814918,22
4De Berkelduikers 205-1163169,733310,432712,433202,742676,5315071,86
5De Eerste Kolk04-0533269,743430,692736,823313,912816,5815567,74
6Twenterand (SG)04-0623150,903455,282758,883486,682813,3415665,08
7Noord Veluwe05-0783167,663427,732978,453447,392799,7315820,96
8Flevo05-0223251,873503,182857,043401,882840,5215854,49
9Montferland05-0283167,063468,352814,623588,602993,4516032,08
10De Veene 204-0653299,163513,342870,003446,442929,8316058,77
11Hera'1104-0733324,903562,562879,983432,642908,1716108,25
12DWV05-0163295,573555,892863,273583,812958,4416256,98