Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Topperslijst Heren

Zwemmers en zwemsters krijgen punten voor persoonlijk records, ereplaatsen, diskwalificaties en starts. De hoogte van het aantal punten is afhankelijk van de wedstrijd. Hiervoor komen alleen officiële wedstrijden in aanmerkingen (geen clubkampioenschappen).

Bij een estafette krijg je allen een punt voor iedere estafette waar in je meezwemt en ook kun je punten verdienen voor een ereplaats met je estafette.

PR+ = PR van 10% of meer

DIS = Geen PR of ereplaats

 

De Topper van het seizoen 2004/2005, 2005/2006, 2006/2007 en 2007/2008 is Annemiek Arts.

De Topper van het seizoen 2008/2009 en 2009/2010 is Perry van der Meer.

De Topper van het seizoen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014 is Silke Holkenborg.

De Toppers van het seizoen 2014/2015 zijn Rico Keizer (1e, 514 pnt.), Perry van der Meer (2e, 239 pnt.) en Dennis Bosma (3e, 173 pnt.)

De Toppers van het seizoen 2015/2016 zijn Perry van der Meer (1e, 337 pnt.), Maik Steenkamp (2e, 138 pnt.) en Tristan Erkelens (3e, 136 pnt.)


Stand per 23 juni

#NaamStartsPR+PR1e2e3eBonusTotaal
1Joep Lohschelder2020248274
2Maik Steenkamp111217646
3Nikolaj Meijer1512936
4Webin Huijsmans68512334
5Xiao Yan Giskens48310833
6Perry van der Meer14336430
7Aric Widdershoven1012325
8Xiao Yan Giskes11819
9Jonathan van Meer13619
10Martijn Giezen268
11Stijn Hellwich448
12Jort Klijn Velderman246
13Hendry Peters66