Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Topperslijst Masters

Zwemmers en zwemsters krijgen punten voor persoonlijk records, ereplaatsen, diskwalificaties en starts. De hoogte van het aantal punten is afhankelijk van de wedstrijd. Hiervoor komen alleen officiële wedstrijden in aanmerkingen (geen clubkampioenschappen).

Bij een estafette krijg je allen een punt voor iedere estafette waar in je meezwemt en ook kun je punten verdienen voor een ereplaats met je estafette.

PR+ = PR van 10% of meer

DIS = Geen PR of ereplaats


De Toppers van het seizoen 2014/2015 zijn Angela Giezen (1e, 653 pnt.), Martijn Giezen (2e, 584 pnt.) en Marije Jansen (3e, 539 pnt.)

De Toppers van het seizoen 2015/2016 zijn Maik Steenkamp (1e, 1101 pnt.), Martijn Giezen (2e, 550 pnt.) en Kelly Bockting (3e, 501 pnt.)


Stand per 23 juni

#NaamStartsPR+PR1e2e3eBonusTotaal
1Angela Giezen2718706832150365
2Maik Steenkamp1212707560120349
3Esther van Maastrigt1870641263227
4Kelly Bockting214818133220
5Martijn Giezen1631152447205
6Irma de Winter163409647202
7Wilma van Velsen15607647198
8Wilma Lammers-Wigman15910802047181
9Tim Meijer11307233146
10Hanneke Heymen1212154458141
11Wilma Kuster10306418122
12Diana Heuvel83032121597
13Ferdinand Teitink73694294
14Daphne Meijer7602188
15Wim Kock61524181881
16Joyce Kuster636181878
17Tony Marinus73692173
18Daniela Werdelmann336948
19Chantal Kuiper6108327
20Renate Kuiper-Straub458320
21Melanie Witt34512
22Ilse Bekker11011